A jsou tu zas novinky Too Faced….. Miluju Too Faced, ale to už asi víte. A tak mám doma opět celý balíček novinek. Opět jsou to totiž věcičky, které si nemůžu nechat ujít a vy byste taky neměli. Tak se pojďme podívat,co pro nás Too Faced připravil.

Too Faced

Tím nejzajímavějšm je asi paletka Totally Cute, pak k nám dorazily matné Melted a dokonce i pár metalických. Další novinkou jsou rtěnky La Creme a zvětšovací lesky na rty. Samozřejmě nesmím zapomenout na linky ve fixu a novinku na obočí.

Paletka Totally Cute

Když jsem viděla první fotky na Insta, moc mě nezaujala. Říkala jsem si, že toto bude jedna z mála paletek, kterou nebudu mít a nebude mi to líto. Jenže…..jsem ji viděla na živo. A je to veliká paráda. Obsahuje klasicky devět stínů, tři rozjasňující pod obočí a šest barevných.

Too Faced - Totally Cute

Double Scoop je matný světlý stín s průměrnou pigmentací pro jemné projasnění. Pod ním svítí Shooting Star a název je poměrně vypovídající. Tenhle stín vám totiž na oku vykouzlí takový lesk, že zářit jako hvězda jasná. Dal by se srovnat s Mary Lou od The Balm, jen je trošku víc do béžova. Opravdu nádhera. A nakonec je dole Unicorn. Opět velmi vystihující název. Je to bělavý rozjasňovač s odlesky do růžova. Je trošku decentnější než Shooting Star, ale ten efekt, to je vážně nádhera.

Too Faced - Totally Cute

Z barevných stínů mě tehdy na Insta zaujal jen jeden a o zbytku jsem si říkala, že nebudou moc nositelné. Už jsem zkusila všechny a jsou nositelné jsou všechny bez problémů.

Matná Bunny Fu-Fu mi přišla podobná jako Peanut Butter ze Semi-Sweet paletky, ale je víc do oranžova. Chocolate Donut je matná hnědá s kapkou fialové. Druhá řada je duo máslových zelených stínů s neskutečných shimmerem. Clover je s kapkou zlaté a Storm Cloud je lahvově zelená s fialovými odlesky. Tenhle stín vypadá na víčku skvěle i samotný. V třetí řadě svítí růžový máslový stín I<3TF s jemnými fialkovými odlesky a stříbrnými třpytečkami. A poslední stín Meow! je saténová fialová s fialkovým sheenem.Je to přeci jen super paletka a pokud váháte, běžte na ni mrknout do Sephory. Věřím, že vás nakonec přeci jen uchvátí jako mně.

Nové rtěnky

Too Faced - Lipstick, La Creme, Melted, Melted Matte
La Creme, Melted Metal,Chocolate a Matte

Too Faced má momentálně v nabídce klasické Melted, skvěle pigmentované tekuté rtěnky, které sice lehce vysušují, ale rtech vydrží poměrně dlouho. Nedávno k nim přibyly matné Melted. Zasychají skutečně matně a vydrží na rtěch dlouho. Dělají jedinou neplechu, když o sebe otíráte rty, ze středu rtů se odroluje. Já nejsem moc rtěnková a tak mi diskomfort z matných rtěnek nestojí za to, ale pokud jste zvyklé nosit matné rtěnky, tak vám to bude připadat asi obvyklé. Vysušuje stejně jako všechny ostatní matné druhy rtěnek. Na obrázku je odstín Lady Balls

Novinka, na kterou asi všichni nadšeně čekáme, jsou Melted Metal. Zatím nevím v kolika bude odstínech, ale ty moje oblíbené světlé už tu jsou. Na obrázku je Melted Peony, který je k dostání i jako klasická Meltedka. Metalická varianta mi příjde o něco světlejší než klasika a vůbec nevysušuje. Díky tomu na rtech vydrží o něco kratší dobu. Obsahuje drobné stříbrné třpytky a ten efekt na rtech mě hodně baví. Opticky to rty opravdu zvětší.

Peony a Metallic Peony
Peony a Metallic Peony

Další novinkou jsou rtěnky La Creme. Jsou opravdu krémové a hydratační. Na rtech proto nevydrží nijak dlouho, ale jsou TAK nádherné. Na obázku je odstín Nude Beach, kterou jsem strašně moc chtěla, protože tyhle světlé odstíny miluju. K dostání budou ale i tmavší a červené. Pokud si ji budete pořizovat, nechte si ji v Sephoře otevřít. Když mi je posílali z USA, přišlo jich spoustu s vypadanou náplní. Když jsem pak do TF psala, moc se mi omlouvali a říkali, že se stává.

A nakonec tu mám Melted Chocolate. Jsou to rovněž metalické odstíny a jak je z názvu poznat, jde o čokoládové barvičky. Na obrázku je Metallic Frozen Hot Chocolate. Voní úžasně po čokoládě a je trošku hustší než ne-čokoládové metalické odstíny.

Lip Injection

Novinka na rty, která sice nebarví, ale přesto má smysl Lip Injection Extreme. V popisu stojí “ Turbo Power “ a já jim musím dát za pravdu. Pamatujete na tužky Color Bomb? Mělo to být s obsahem chili a zvětšovalo to rty. Spousta holek psala, že to musely dát pryč, protože je to strašně pálilo. Mám ji taky a žádné extra pálení jsem necítila. Za to tohle, to je úplně jiný level.Za minutku po nanesení ucítíte teplo a za pět minut jsou rty v jednom ohni. Když si to máznete někam vedle, kůže lehce zčervená. Ale „plumping“ efekt to skutečně má. Na mé úzké rty jak dělané.

Voděodolné linky

Too Faced nezapomnělo ani na linky. Představili voděodolné linky na oči ve fixu ve spoustě barev. Ty jsem testovala na dovolené v moři a to je opravdu zatěžkávací zkouška. Hrot je ve fixu pevný a dají se s ním vykouzlit tenké linečky i široká linka. Co se týče voděodolnosti, tak mohu potvrdit. Ať jsem si obličej máčela jakkoliv, linky vydržely. Na sucho jsou i otěru odolné, když si je však namočíte a promnete oko, tak se máznou. Takže na to pozor.

Too Faced - Sketch Marker

Hodně mě baví barvy. Jsou opravdu syté a i světle modrá, kterou ostatní značky ve fixu moc neumí, byla vidět a oko zvýraznila. Linka, kterou vytvoříte není matná, což je vidět na obrázku. I když je černočerná, odráží světlo.

Too Faced - Sketch Marker

A úplně poslední novinkou zabarvená řasenka na obočí, kterou ale bohužel nemám a tak nemohu posoudit.

Vyrazíte pro některou z novinek? A pozor…. brzy dorazí další paletka!

Čau mňau

Vaše Iri

P.S. : Mým velkým restem je GA o Sweet Peach paletku, za což se omlouvám. VÝHERKYNÍ JE SANDRA S.! Gratuluji a prosím, ozvi se mi na mail iri@kocicizena.cz s adresou 🙂 .