Nevím jak vy, ale já se zadkem bojuju celý život. Jakmile necvičím, objeví se celulitida. Jakmile trošku přiberu, veškerý nový tuk mi zpříjemňuje sezení. Když se na takovém typu zadku pracuje, vypadá dobře. Problém ale je, že nikdy nesmíte polevit. Ani na chvilku….. Teď už jsem se svým zadkem spokojená, ale každý každičký den pro to musím něco udělat.

Zadek

Tuhle fotku už jsem párkrát sdílela. Je to rozdíl mezi mým zadkem když necvičím a cvičím. Jistě chápete, že cvičení je základ. Musíte dřít a nebát se zvedat pořádné váhy. Dřepy, výpady, chůze…. To vše se musí provádět fyziologicky a ve správném nastavení. Když shlédnu motivační videa, většina ukazuje naprosto nesmyslné věci a zbytečně zatěžování páteře a ostatních částí těla, které v tu chvíli vlastně zatěžovat nechcete. Ale o tom zas jindy ( již brzy a podrobně).

Dnes se zaměříme na tým kosmetických pomocníků. Jak jsem psala, vyzkoušela jsem už kde co. Něco funguje trochu, něco vůbec. Jen pár věcí na trhu opravdu něco dělá. Tak se na ně pojďme podívat…..

Zadek

Úplný základ je pitný režim, zdravá strava a pravidelný pohyb. Bez toho se vzhled celulitidy, zadku a těla celkově nezlepší nikdy. Abychom svému tělu pomohli s látkovou výměnou a aktivovali krevní oběh a tok lymfy, můžeme chodit do sauny (doporučuji ty infra, teplo působí hlouběji), otužovat se studenou vodou a provádět pravidelné masáže. Osobně miluji Coffee Slim v Sabai, ale každý den se tam nedostanu a hlavně cena je 1850Kč. To není úplně každodenní radůstka.

Naštěstí jsou na internetu, v lékárnách a dokonce i v Sephoře, dostupné masážní vakuové zvonky. Cena začíná na třech stovkách a účinek je viditelný už za pár dní. Doporučuje se namazat se nějakým krémem a masírovat pomocí podtlaku. Já jsem si oblíbila tuhle masáž ve sprše. Pokud použijete sprchový gel, lépe to klouže a může použít silnější podtlak a efekt je tedy silnější. Pokud se vám dělají snadno modřiny, zkoušejte opatrně.

Masážní vakuový zvonek

Peeling

Dalšími skvělými pomocníky jsou peelingy. Nejen, že zlepšují vzhled kůže, ale podporují i látkovou výměnu díky prováděné masáži. Moji oblíbenci jsou tři, každý s různou hrubostí.

Zadek - peeling

Pvním oblíbencem je Mr.Bean Coffee srub (podrobnosti zde ), obsahuje za studena lisovaný organický kokosový olej, himálajskou růžovou kamennou sůl, Demerara cukr, bio kakao a vitamín E. Cena se pohybuje kolem pěti set. Balení vydrží na cca 8 celotělových aplikací nebo 15 jen na problémové partie. Díky obsahu kokosového oleje, kůži nejen vyčistí, zbaví odmuřelých buněk, ale i vyživí.

 

Mr.Bean scrub

Další peelingový oblíbenec je od Dermalogicy. Je o něco hrubší, ale o to jemnější bude kůže po aplikaci. Bohužel Dermalogica už tento produkt nevyrábí a já už dopoužívávám svoje zásoby.

A nakonec tu mám nejhrubší peeling, je od Rituals. Koupit se dá na jejich eshopu zde nebo v buticích Rituals. Cena je 570 Kč. Můj oblíbenec obsahuje himalajskou sůl pro očistu od odumřelých buněk a indickou růži a mandlový olej pro hydrataci a výživu.

Péče

zadek

Neméně důležitá je pak následná péče. V oblibě mám už roky další kávový výrobek, tentokrát od Collistar. Jsou to kávové kapsle s olejem, které mají opět aktivovat prodění lymfy a zlepšit vzhled pleti. Cena je 1 190 Kč a koupíte exluzivně v Douglasu.

A posledním pomocníkem je nové sérum od Taliky. Jedná se o Back up 3D sérum. Dostala jsem jej k otestování od zastoupení Taliky, za což moc děkuji. A strašně mile mě překvapilo. Je lehounké a vstřebává se super rychle. Krásně voní a opravdu viditelně zlepšuje vzhled kůže, vypíná a vyhlazuje. Používám ho i na bříško, protože ta jemná textura mi opravdu vyhovuje a až mi dojde, tak si rozhodně dojdu do Douglasu pro další. Obsahuje velké množství rostlinných výtažků, guggulu – extrakt z indického keře, který zlepšuje hutnost pleti, kůru ze stromu ngalama, což má být antioxidant, marulový olej na zlepšení vzhledu pleti a zázvor. Přesto ale nepálí ani nic podobného.

zadek talika

Taaaak a to je vše. Vypadá to, že je toho hodně, ale hezký zadek hold něco stojí. Nezapomínejte, že to všechno jsou JEN pomocníci. Hlavní význam má váš životní styl.

Freddy

Bez dřiny vám nepomůže nic. Zadkům zdar a úžívejte volného dne

 

Čau mňau

Vaše Iri