Velký kosmetický svátek je tu….. Kolekce Victorie Beckham dorazila do butiků Esteé Lauder a já hned musela utíkat do toho nejbližšího a všechno, všecičko vyzkoušet. Mám tu pro vás i pár fotek a swatchů, abyste věděli, zda vám stojí za to, pro tuto kolekci utíkat také. Asi jste viděli video, jak se Vicktorie za pár minut dokonale nalíčí (pokud ne, tak se mrkněte zde ) a vypadá naprosto dokonale i přesto, že to vše dělá tak nějak nedbale…. A tak tu máme všechny její produkty.

Tvář

Na co jsem se těšila nejvíc, byl bronzer a rozjasňovače. Bronzer je krásně matný a přirozený. Na mě je sice moc světlý, ale viděla jsem ho na tváři EL krásky Gábiny a vypadal božsky.

sdr

Největší lákadlo pro mě byl rozjasňovač a opravdu vypadá nádherně. Dělá úžasný glow efekt a tvář rozzáří během vteřiny.

Victroria Beckham Esteé Lauder

Další rozjasňující záležitost je Morning Aura, což je jemný krémík, který nanesete na make up nebo přímo smícháte s make upem a výsledkem je přirozený lesk pleti, která vypadá fresh a odpočatě jako mávnutím proutku.

Victroria Beckham Esteé Lauder

Victroria Beckham Esteé Lauder

 

Rty

V kolekci jsou dvě rtěnky a k nim sladěné konturky. Jedna je červená, krémově matná…. A druhá tělová. Tělová je více dohněda. Takový odstín jsem už dlouho hledala, pro tmavší typy je dokonalá. Červená je taková ta unikátní barva, která bude slušet všem.

Victroria Beckham Esteé Lauder

Victroria Beckham Esteé Lauder

Oči

Narazila jsem tu na něco, o čem jsem netušila, že v kolekci také bude. Dvě báze, jedna zlatá a druhá černá. Nanáší se klasicky pod oční stíny (za mě jen na pohyblivé víčko) a dodá stínům wow efekt.

Victroria Beckham Esteé Lauder

Victroria Beckham Esteé Lauder

Stíny zatím dorazily dvoje, odstíny Bitter Clove a Black Myrrh, Charred Emerald by měl dorazit během týdne.

Victroria Beckham Esteé Lauder

Na obrázku jsou stíny nahoře s bází a dole bez. Úplně jiný efekt a pokud pořizujete stíny, určitě se na bázi mrkněte.

Na a samozřejmě je tu paletka…. Paletka, kterou jsem původně nechtěla, ale zjistila jsem, že bez ní nemůžu žít. Je opravdu božská!

 

Victroria Beckham Esteé Lauder

Stíny jsou skvěle pigmentované a ve skutečnosti vypadají ještě lépe!

Victroria Beckham Esteé Lauder

Victoria Beckham Esteé Lauder

Tohle opravdu musít vyzkoušet na vlastní kůži. Ty stíny jsou úplně jiné než je známe od EL. Vicktorie přinesla nejen nápad, ale i nové textury.

Samozřejmě v kolekci nechybí ani kajalová tužka. To je přeci pro Vicktorii Beckham typické. Na jedné straně je tělová na vnitřní linku a na druhé straně měkká černá tužka, která jde velice dobře rozmazat.

Victroria Beckham Esteé Lauder

Textury jsou opravdu úplně jiné než jak je známe u EL a musím říct, že tohle je něco, co bych si nejradši odnesla kompletně domů. Něčemu jsem neodolala hned….a něco mi ještě leží v hlavě. Třeba Morning Aura a kajalová tužka. Asi se pro to vrátím.

Každopádně rozhodně doporučuju jít se mrknout a pokud po něčem toužíte, neváhejte. Je to limitka, dorazilo jen pár kusů. Pěvně věřím, že se tahle vydařená spolupráce bude opakovat. Beckhamka prostě umí….

Vyrazíte pro něco? Dejte vědět a mějte krásné pondělí

Čau mňau

Vaše Iri