Urban Decay patří mezi mé nejoblíbenější značky a mám toho od nich skutečně hodně. Všechny Naked paletky, mono stíny, make upy, pudry, řasenky….. Vše co mám, miluju a používám velice často. Logicky mám proto vysoká  očekávání a zatím jsem s UD žádné zklámaní nezažila. Proto mám z kolekce Urban Decay Summer 2016 téměř vše. Je to vlastně nákup bez rizika 🙂 .

Vice Ltd. Reloaded

Paletka je z černého matného plastu s nějakou netlapkací úpravou, protože na ní téměř nezůstavají otisky. Součástí balení je i klasický UD štěteček, který nepoužívám. Stínů je v paletce 20, některé známe už roky, některé z paletek či jako mono stíny a některé jsou úplně nové. Najdete zde stíny matné i s leskem, se třpytkami i odstíny na ztrácení.

Urban Decay Vice Ltd Reloaded
Urban Decay Vice Ltd Reloaded

Na ztrácení můžete použít Suspend, Laced nebo Anonymous. Záleží na barvě pleti a intenzitě líčení. Tyto stíny jsou matné a bez třpytek. Pak jsou v paletce stíny se saténovým finišem. Roadstripe se v paletce tváří jako bílý stín, na oku má fialový odlesk. Podobný, ale o něco výraznější je stín Asphynxia.

Co mě na paletce dostalo nejvíc, jsou stíny lesklé. Jsou nejlépe pigmentované, drží i bez báze a jsou jedním slovem WOW! Gash, Hot pants, Mildew, Smog, Freakshow, Acid Rain a celá spodní řada kromě Anonymous a Twice Baked, jsou superlesklé a superpigmentované stíny, ze kterých jsem si sedla na zadek.

Vyloženě třpytkatý je jen Oil Slick. V paletce vypadají třpytkatě i Midnight Cowboy, 501 a Twice Baked, ale na oku už ty třpytky vidět nejsou a zůstává jen lesklý saténový efekt. Je to takový mezistupeň mezi lesklými a saténovými stíny. Twice Baked mě zaujal hodně. Je to tmavě hnědý stín a patří mezi nejvíce pigmentované stíny vůbec.

Celá paletka mě hodně baví a rozhodně stojí za to.

Urban Decay Vice Ltd Reloaded
Urban Decay Vice Ltd Reloaded

AfterGlow Highlighter

Rozjasňovač, dostupný ve třech odstínech, Sin, FireBall a Aura, musíte mít. Je totiž naprosto božský. Vlastním odstín Sin a jsem opravdu nadšená. Můžete ho dát jen trochu a bude vypadat, že jste se dobře vyspali nebo, pokud jste odvážnější, přitvrdit a zářit jako hvězda jasná 🙂 . Pro letošní léto je velkým trendem strobing (tj. hodně výrazné rozjasňování), takže tento kousek by Vám neměl chybět.

AfterGlow Sin
AfterGlow Sin

Beached Bronzer

Beached Bronzer
Beached Bronzer

V kolekci na léto nesmí chybět bronzer. Tento se prodává ve dvou odstínech, Bronzed a Sun- Kissed. Sun Kissed je lehce do růžova, vhodný pro studené podtóny pleti a Bronzed, který mám já, je do zlatova, vhodný pro teplejší podtóny. Bronzer je pěkně pigmentovaný, ale přesto vhodný pro bledulky. Já jsem spíš hnědulka, takže teď mi sedí perfektně, ale v létě už bude hodně světlý. Bronzer je matný, bez třpytek, takže na pleti vypadá hodně přirozeně. Další věc, která v letní kolekci stojí za to.

Beached Bronzer - Bronzed
Beached Bronzer – Bronzed

24/7 waterline eye pencil

Tužky se v této kolekci prodávají dvě, matná tělová a lesklá růžová. Já mám matnou a používám ji na vnitřní linku. Celý den se mnou nedá asi žádná tužka, nosím kontaktní čočky a proto mi oči trošičku víc slzí a tužky z oka mizí. Vydrží ale slušných pár hodin. Co je ale velké plus, nedrolí se z oka a tudíž neulpívá na čočce. Když se něco takového stane, je to dost nepříjemné. U této tužky se to naštěstí neděje. Je to fajn produkt a pokud hledáte projasnění pro citlivější oko, je toto dobrá volba.

24/7 waterline eye pencil - Walk of Shame
24/7 waterline eye pencil – Walk of Shame

Naked Skin One&Done

Toto má být BB krém s efektem zdokonalení pleti. Má sjednocovat pleť, krýt nedokonalosti a okamžitě projasnit, díky částečkám odrážejícím světlo. Zní to hezky, ale z tohohle produktu nadšená nejsem. Projasňuje hezky, ale krytí nedokonalostí opravdu nečekejte. Krémík je lehký a příjemný, má skvělé balení tuby s pumpičkou, ale je hodně průsvitný a nezakryje nic. Navíc SPF 20 na léto mi příjde opravdu málo, zvlášť když už byste vlastně nic jiného potřebovat neměli. V průběhu 12-ti týdnů má zlepšovat texturu pleti, zpevnit ji a zmenšit póry. Docela dost zázraků v jedné tubě. Jestli to tak je, se asi nedozvím. Produkt mě opravdu neuchvátil a osobně raději zůstanu u Naked Skin make upu.

Vše můžete zakoupit buď v Sephoře nebo na oficiálním eshopu UD .

Co je MUST HAVE na letošní léto pro Vás?

Doufám, že Vás článek bavil a budu se těšit u dalšího. Tentokrát o jídle….

Čau mňau

Vaše Iri