S paletkami se poslední dobou roztrhl pytel a já, jako milovník očních stínů, si je většinou nemohu nechat ujít. Dnes vám představím paletky dvě, obě jsou od Urban Decay a obě si zaslouží vaši pozornost.

Paletka Naked – Ultimate basics

Urban Decay Naked Ultimate Basics

Tato kráska dorazila do českých Sephor v pondělí a co jsem zahlédla, mají jich pořádnou zásobu. Plná cena je 1390Kč a dostanete za ni 12 matných stínů v krásném rose gold obalu. Obsahuje velké zrcátko přes celé víčko. Všechny stíny jsou opravdu matné a skvěle se blendí. Asi každá z nás má v jednom ze stínů v paletkách díru až na pánvičku, protože přechodový stín použijete při každém líčení. Tato paletka vyřeší problém s blendícími odstíny, každý ze stínů má totiž 1,2g, takže vám určitě nějakou dobu vydrží.

Urban Decay Naked Ultimate Basics

Je použitelná i na celý make up oka, uděláte s ní jak jemné neutrální líčení, tak i dramatické kouřovky. Samozřejmě, variabilita tam bude chybět, ale je perfektní na cestování a sbírku matných neutrálních odstínů by měla mít každá.

Urban Decay Naked Ultimate Basics

Určitě jste si všimli, že je tu o jeden swatch víc. Je to proto, že mě celkem zklamal poslední stín, BlackJack, který má být černý a na oku moc černý není. Zkusila jsem ho tedy i na mokro a to je onen poslední swatch. Tento stín je vhodný i na linky, na mokro je opravdu černočerný.

Stíny nepřáší a vydrží s UD bází celý den beze změn. Opravdu jsem si ji zamilovala a věřím, že nebudu sama. Tohle je opravdu hodně povedená paletka.

Paletka Urban Spectrum

Tato paletka mi dorazila z USA a tady ji neseženete, ale pokud budete mít možnost se k ní dostat, určitě berte všema deseti. Obsahuje 15 božských stínů, 14 je se shimmerem či sheenem a jeden je matný. Všechny jsou dokonale pigmentované a všechny jsou nositelné. Balení není odklápěcí, jak jsme zvyklí. Je to krabička se sundavacím víčkem, ve kterém je velké zrcátko.

Urban Decay Urban Spectrum

Stíny mají  typickou UD texturu, nejsou sice úplně máslové, ale drží skvěle a pigmentace je dokonalost sama!

Urban Decay Urban Spectrum

Protest – khaki zelená se zlatým shimmerem

Junkie – lahvově zelená se stříbrno – zeleným shimmerem

Deep end – tyrkysovo – zelená se stříbrným shimmerem

Madness – ocelově modrá se stříbrným shimmerem

Evidence – fialovo – modrá s lehkým stříbrným sheenem

Prank – matná tmavě modrá

Omen – fialková  se stříbrným shimmerem

Flashback – fialovo – růžová s drobnými růžovými třpytkami

Voodoo – fialová s fialovými a růžovými třpytečkami

Urban Decay Urban Spectrum

Flatline – světlounká růžová se stříbrným shimmerem

Bordello – rose – gold barva s drobnými zlatými třpytkami

Backlash – svítivá růžová s růžovými třpytečkami

Daybreak – broskovo – měděná barva se stříbrnými třpytkami

Burn – hnědá se zlatým sheenem

West – saténová fialovo – hnědá

Urban Decay Urban Spectrum

Tyhle dvě paletky jsou teď moje oblíbené a troufám si tvrdit, že pokud budete mít tyto dvě, víc už k životu nepotřebujete. Urban Decay teď chystá paletku novou, Full Spectrum. Odstínově není pro mě, ale pokud máte rádi barvy, stojí za povšimnutí.

Urban Decay Full Spectrum

Já jsem zamilovaná a doufám, že už žádné další paletky mě nezaujmou, začínají se mi tu hromadit i když všechny poctivě používám.

A jaká je vaše oblíbená paletka?

Čau mňau

Vaše Iri