Když se na trhu poprvé objevil make up ve formě napuštěných polštářků, byla jsem nadšená. Říkala jsem si, že to bude skvělá věc na cesty. Když měl být představen Miracle Cushion od Lancomu, byla jsem první, kdo na něj čekal. Bohužel, tmavší odstíny do Čech nedorazily a já měla smůlu. Až Sephora vytvořila odstíny jako na míru pro mě. A přidali k tomu i rtěnky a tvářenky. Samozřejmě, že celá kolekce skončila na mém toaletním stolku.

Na make up jsem se těšila hodně. U Lancomu jsem nepochodila, ale cushion make up jsem potřebovala vyzkoušet.Takže hned jak jsem dorazila domů ze Sephory, nastalo velké vybalování. Moc často si Sephora make upy nekupuji, vlastně od nich mám jednu rtěnku, tužku na oči a to je vše, takže jsem ani nic moc nečekala. Ale nakonec jsem byla mile překvapená….

Make up Wonderful Cushion

Když otevřete kulatou krabičku s nápisem Wondreful Cushion, vykoukne na Vás kulatá houbička na nanášení make upu. Já mám raději Beauty Blender nebo prsty, ale použít se dá. Po otevření dalšího víčka uvidíte make upem napuštěný polštářek.

SEPHORA Wonderful Cushion
SEPHORA Wonderful Cushion

 

Když si do něj zaboříte prst, ucítíte,že toho make upu je tam opravdu hodně na to, jak malá krabička to je. Podle krabičky je make upu 15g, což na cesty vydrží hodně dlouho. Krytí je lehčí střední, velké nedokonalosti nezakryjete, ale pro mě je momentálně dostačující. Sjednotí, letní pihy prosvítají jen v náznaku. Finish je sametový a je to jeden z mála make upů, které nemusím pudrovat. Efekt je totiž hodně přirozený, lehce glow (lepší slovo jsem nenašla 🙂 ) , jako kdybych šla rovnou z pláže. Tuhle krabičku jsem si opravdu hodně oblíbila a na léto bude cushion make up báječný. Mám radost i z odstínů, kterých najdete v Sephoře 6 a až na úplně neopálené bledulky, je tam něco pro každou z nás :).Tohle se Sephoře opravdu povedlo.

Tvářenka Wonderful Cushion

Co se jim ale povedlo o něco méně, je tvářenka. Mám odstín MilkShake a vůbec na mně není vidět. Dokonce ani na světlé pokožce to nebylo nic moc. Netuším, jak moc jsou pigmentované ostatní odstíny, ale ten můj je slabota. Co oceňuji, je balení. Tubička s aplikátorem je moc fajn a jde s ním dobře ztrácet. Kéž by byla tvářenka o něco pigmentovanější.

Tvářenka - odstín MilkShake
Tvářenka Wonderful Cushion – odstín MilkShake

 

Matný lip cream Wonderful Cushion

I když vůbec nejsem rtěnková, tak lip cream mě hodně baví. Je ultra pigmentovaný, konzistence je skutečně hodně krémová, díky tomu nevysušuje rty. Přesto je finish matný a výdrž celkem obstojná. Na mně dal v pohodě 5 hodin, hektolitry pití a malou svačinku. Na rtech zůstává lehké zabarvení i po tom, co rtěnku ze středu sníte, takže to nebije tolik do očí. Malou chybičkou je právě ten aplikátor. Na to, jak výrazné jsou to barvy, je aplikátor poměrně nepřesný. Takže osobně doporučuji spíš štěteček. Jinak je to opravdu barevná bomba a pokud máte rády výrazné odstíny a matný finish, určitě mrkněte.

Matte Lip Cream - Wonderful Coral
Matte Lip Cream – Wonderful Coral

Dva ze tří produktů jsou naprosto super, Sephora prostě jede 🙂 . Co mi chybí a bylo by super, kdyby zařadili do Cushion produktů, je nějaký korektor s tímto houbičkovým aplikátorem. Ten bych si určitě pořídila.

A co Vy, máte nějaký cushion produkt? Pokud ano, od jaké značky? Dejte vědět dole do komentářů. Budu se těšit na Vaše zkušenosti…

Čau mňau

Vaše Iri