Páteční kinobox je rubrika, kterou bych ráda přinášela pravidelně a slibuji, že se o to pokusím. Jsem velký filmový fanda a jelikož nepiju, nefetuju ani nekouřím, tak na diskotéky a podobné věci mě moc neužije. Za celý svůj život jsem byla jednou a stačilo mi to. Fajn alternativou, když nechcete sedět doma, je kino. Pro mě tedy jídlo a pak kino 🙂 . Takové páteční večery miluji. Proto se na mě spousta známých obrací s žádostí o tip na film. Tak se o ně zde chci podělit i s Vámi. Doufám, že Vás to bude bavit. Tak se pojďme mrknout na to, co je v kinech.

Captain America: Občanská válka

Miluju komiksové hrdiny na filmovém plátně a Avangers mě hodně baví. Proto jsem se na tento film těšila. Má skoro 2,5 hodiny a pokud půjdete na 4DX, tak si upijte z pití, protože hned na úvod je parádní řežba až mi vybublalo pití na klín. Film mě bavil, ale nejlepší díl to není. Iron Man, který je většinou král ironického vtipu, je hodně na vážno a to je asi to, co mi tam chybí. Pokud opravdu milujete komiksáky, pak se uprostřed filmu pekelně zasmějete. Víc prozrazovat nebudu, abyste nepřišli o tu zábavu. Tento díl navazuje na ten předchozí Avangers: Age of Ultron, pokud jste neviděli, dopoučuji mrknout napřed na ten.

Capitan America - Občanská válka

Hardcore Henry

Jít na tenhle film byl spontánní nápad, když jsme se sešli s klukama nad burgrem a nechtělo se nám domů 🙂 . Sama bych tam asi nešla…. Je to celé z prvního pohledu, z čehož se mi dělalo chvílemi zle. Ne tak zle jako z těch záběrů ovšem 😀 . Henry se probudí a nic neví, nemuže mluvit a jen kouká jak mu přidělává ruce a nohy krásná žena, která mu tvrdí, že je jeho manželka a miluje ho. Najednou příjde střílečka a nějaký hnusák mu ji unesl. A tak se hodinu a půl honí s nějakými šílenci po městě, kde nikoho nezná a netuší, kdo je s ním a kdo proti. Na tomto filmu se spojili Rusové a Amíci a je to na něm sakra znát. Pokud Váš přítel miluje střílečky na kompu, pak ho na to vezměte. Budete za nejlepší přítelkyni 🙂 .

Hardcore Henry

Jak přežít single

Tento film mě v traileru zaujal jako odpočinkový film. Rebel Wilson je většinou záruka takové té stupidní zábavy, která se hodí když potřebujete opravdu vypnout mozek. Prvních cca 20 minut opravdu sranda, jakou jsem očekávala. Pak ale love story…a to mě neba 🙁 . Pak sem tam nějaký vtip, ale jinak lovestory. Je to však takový debilní druh lásky, jak ze života. Pokud jste po rozchodu a plácáte se v tom, pak možná…Jinak to bylo zklamání. Na druhou stranu na ČSFD to má 61%, to není zlé na tenhle typ filmu.

Jak přežít single

Kniha džunglí

Jako dítě jsem tenhle příběh milovala a díky tomuhle kreslenému filmu, který je hodně realistický, si ho můžu připomenout. A je to dokonalá podívaná. Zvlášť pokud máte děti. Tohle Vám doporučuji vidět, je to hotová nádhera. Pokud vyrazíte na 3D, zaručuji, že 105 minut budete zírat s otevřenou pusou.

Kniha džunglí

Kolonie

Film podle skutečných událostí a je to poměrně psychicky náročné. Je to příběh o Kolonii Dignidad, kam se dostávali odpůrci Pinochetova režimu, a o tom, co se tam s nimi a s lidmi, kteří tam žili v sektě, dělo. No nic hezkého, řeknu Vám. Ale je to historie a tu bychom měli znát. Natočené je to opravdu dobře a celou dobu na Vás ta příšerná atmosféra působí.

Kolonie

Pád Londýna

Zemřel britský premiér a všichni státníci mu jedou na pohřeb. Taková akce se musí řádně zabezpečit. Teroristé zabezpečení prolomí a katastrofa je na světě. Střílí se a běhá a hlavně zachraňuje americký prezident. Klasická americká střílečka, tentokrát s Gerardem Butlerem. Duševní obohacení nečekejte, ale není to špatný film.

Pád Londýna

 

Užijte si pátek a dejte vědět na čem jste byli….

Čau mňau

Vaše Iri