Po dlouhé době jsem se rozhodla ke kosmetické nevěře a vyměnila jsem Dermalogicu za Nuance. Nuance je francouzská značka kosmetiky, která si zakládá na své lehkosti a silných účincích díky rostlinným extraktům. Mají čtyři řady, Hydrobalance Control, Radiance Control, Anti-ageing complex, Supreme Lifting. Já

jsem si vybrala řadu Hydrobalance Control, variantu pro suchou pleť….

Kosmetika Nuance obsahuje rostlinné složky jako například avokádový a olivový olej, extrakty z granátového jablka či semen arganovníku. Místo silikonů krémy obsahují extrakt bodláků, který by měl posilovat obranyschopnost pleti.

Hydrobalance control

Každá řada obsahuje sérum (30ml), oční krém (15ml), noční krém (50ml) a denní krém (50ml), který je buď pro normální a smíšenou pleť nebo pro suchou. Obaly působí luxusně a jsou skleněné.

Všechny krémy jsou bez parabenů,silikonů a minerálních olejů, díky tomu jsou skutečně lehké a do pleti se vsakují během pár vteřin. Oceňuji to hlavně u séra a denního krému, téměř ihned po nanesení se mohu líčit. Pleť je po použití hebká a má takový ten zdravý lesk. S touto řadou se mi absolutně neleskne T-zóna, což je velké plus.

Noční krém je také lehký a vsakuje se velice rychle. Všechny krémy jsou ale na produkty z lékárny poměrně parfémované. Mně osobně to vůbec nevadilo, ikdyž mám citlivou pleť. Jen v „odknírovací“ den to trošku štipkalo 😀 .

Co mi ovšem nesedlo, je oční krém. Já mám extrémně suché oční okolí a oční krém z této řady na to bohužel nestačil. Je opět velmi lehký a jemný, rychle se vsakuje a nedráždí ani extra citlivé oči. Bohužel pro mě ta výživa nebyla dostatečná. Kdybych si vybírala znovu, asi bych se nebála ani řady Supreme lifting, protože to oční okolí mám skutečně suché.

Tato řada je vhodná pro mladou pleť, která má sklony k suchosti. Já osobně (se svou zimou extrémně dehydrovanou pletí) bych si znovu raději vybrala řadu Anti-ageing complex. V létě bude ale Hydrobalance Control perfektní parťák.

Na kompletní sortiment se můžete podívat zde a koupit tuto kosmetiku můžete v lékarnách Dr. MAX. Tímto také děkuji zastoupení Dr.Max za zaslání této řady k testování, moje dušička má pokoj 🙂 .

A mám i něco pro vás, na Instagramu se můžete zúčastnit soutěže o tři řady Radiance Control od Nuance. Soutěž potrvá do 27.01. do 18h.

Už jste zkoušeli něco od této značky?

Čau mňau

Vaše Iri