Tento týden do kin dorazily hned dva filmy, na které jsem se neskutečně těšila a tak jsem na ně natěšeně vyrazila. Vítejte u dalšího pátečního kinoboxu.vvna ně natěšenTento týden do kin dorazily hned dva filmy, na které jsem se neskutečně těšila a tak jsem na ně natěšeně vyrazila. Vítejte u dalšího pátečního kinoboxu.

Centrální inteligence

Centrální inteligence

Do Dwayna Johnsona jsem se zamilovala cca ve dvanácti letech a sledovala každý jeho wrestlerský zápas. Když začal hrát ve filmech, hltala jsem úplně každý. Byl to pro mě nejhezčí chlap na planetě. A i když je v současné době odsunut až na druhé místo, tak mě jeho filmy pořád baví. Téměř vždycky hraje svalovce – vtipálka v takových oddechových filmech. V tomhle filmu hraje trošku idiota, ale je to veliká veliká sranda. Po příšerném zážitku ze střední, u které budete umírat smíchy, se z něj stane agent CIA a osloví spolužáka ze střední, aby mu pomohl s případem. Zlatý Tryskáč se na pomoc moc necítí, ale i přesto se zaplete do kolotoče honiček a přestřelek. Film je celou dobu akční a nebudete se nudit. Do konce totiž nevíte, jestli je svalovec na té správné straně. Já jsem se na tento film těšila úplně nejvíc, takže jsem možná očekávala trošku víc, ale líbil se mi a upřímně jsem se bavila.

V zajetí démonů 2

V zajetí démonů 2

Ano, skutečně jsem na tomto hororu nakonec byla. A bylo to strašný přesně podle očekávání. Já jsem věřící a tohle nadpřirozeno mě děsí, obzvlášt když je film natočen podle skutečných událostí. Je to hodně bafací film, ale užijete si takovou tu čistou hrůzu. Pokud máte rádi horory, je to fakt super film. Pokud se bojíte, nechoďte na to. Málem mě kleplo, když jsem po shlédnutí potkala jeptišku…. 😀 .

Podfukáři 2

Podfukáři 2

Na scénu se po třech letech opět vrací opět Jezdci a opět bojují svou magií se zlými boháči.  Jedním ze zlounů je tentokrát i Harry Potter, což mě pobavilo. Pro mě to bude navždy ňouma, co náhodou porazil Voldemorta. Ale snaží se pomstít svého tátu, kterého Jezdci přivedli na mizinu. Každopádně show předvádějí párádní a kdyby něco takového skutečně někdo zkoušel, stála bych tam v první řadě. Dvojka se mi líbila o kousek víc než jednička, ale to je možná opačný efekt než u Centrální inteligence, protože na Podfukáře jsem šla s tím, že dvojka bývá vždy horší a nakonec jsem byla mile překvapena. Dvojka je totiž vtipnější než předchozí film a je tam více kouzelnických představení a triků. Těšte se na naprosto skvělou scénku s kartou a neskutečný trik s deštěm 🙂 .

 

Hledá se Dory

 

Hledá se Dory

Tenhle týden už jsem žádný další film v plánu neměla, ale vynechat kresleňák? To nešlo. A tak jsme si udělali kinopátek a zvládli další film. A bylo to super. Dory je v tomto filmu snad ještě víc mimo než byla v Hledá se Nemo a tak jí dá hledání rodičů dost práce. Samozřejmě na to opět není sama a spousta dalších mořských obyvatel se vám postará o skvělou zábavu. Nejvíc mě šokoval Marek Eben 🙂 . Víc prozrazovat nebudu, protože byste přišli o poměrně zábavné překvápko. Opět jsem se skvěle nasmála a celý sál se mnou. Žádné dítě jsem na filmu ale neviděla a to byl poměrně plný sál.

 

Na co se tento týden chystáte vy?

 

Čau mňau

Vaše Iri