Další týden za námi a v kinech nebylo nic, na co bych chtěla jít. Tak jsme ze zoufalství šli na Než jsem tě poznala. Má to být romantické drama a to není náš šálek kávy. Ale už jsme vážně viděli všechno, tak jsme vyrazili. Přeci jen blogerské povinnosti, že 😀 . Počítali jsme trošku s tím, že se budeme nudit. Vítejte u dalšího kinoboxu a pojdťe si přečíst, jaké to nakonec bylo.

Než jsem tě poznala

Přemýšleli jste někdy nad tím, co byste dělali, kdyby se vám stal nějaký ošklivý úraz a byli byste na vozíku? Většina lidí, které potká takové něštěstí, jsou chvíli v depresi a pak seberou poslední zbytky sil a bojují. Rehabilitují a snaží se žít nějak smysluplně. Tento film je o člověku, který si takový úraz prožil a bohužel nenašel sílu být optimistou a užívat si toho,že přežil, byť ochrnutý. Tohle je příběh o úspěšném mladém klukovi, který se přes tuhle změnu nedokáže přenést a zahořkne. Jeho rodiče mu najmou jako pečovatelku Louise Clark ( Emily Clark – Hra o trůny, Terminátor Genisys), která je tak trošku trhlá a velice milá. Doufají, že v něm probudí opět touhu žít. A Louise se snaží….

Očekávala jsem nudu a srdceryvné scény, místo toho to byla zábava. Výkon Clarkové je naprosto neskutečný. Po roli Daenerys a Sáry Connor, přišla tato Lou se skvělou mimikou, střeleným stylem a spoustou vtipných faux pas. Podle mě je to spíše romantická komedie, hodně romantická a hodně vtipná. Rozhodně doporučuji zajít na tento film a mrknout na to, zda Lou splní svůj úkol. Rozhodně si vezměte kapesníčky. Plakalo celé kino a já taky měla na krajíčku. Překvapivě se nenudili ani chlapi. Jsem přesvědčena, že tento film bude mít hodně vysoké hodnocení a podle mě, je to jedna z nejlepších romantických komedií.

Než jsem tě poznala

Pokud půjdete, rozhodně dejte vědět své dojmy.

Čau mňau

Vaše Iri