Koncem září jsem byla pozvána na představení novinek Guerlainu (díky,díky,díky! ) do butiku Beáty Rajské. Byl to skvělý zážitek…. Guerlain patří mezi top značky mezi high-endem a tomu také odpovídají ceny. Za své peníze však vždy dostanete skutečný luxus v provedení i kvalitě. Je to už pár let, co jsem se za povýšení odměnila svou první vuittonkou a make-upem Parure Aqua.

Absolutně mi neseděl odstín, byl na mě růžový a světlý, ale já ho milovala. Dělal pleť krásně hladkou a celý den hydratoval, což se mi v klimatizované kanceláři hodilo. Dodnes mám ten zlatý flakonek schovaný. Problém byl ale ten odstín. V celém stojanu Guerlainu jsem za posledních 8 let nenašla make-up, který by mi odstínově seděl. O to větší radost jsem měla z nového stojanu s make-upem Lingerie de Peau, kde jsou odstíny jak studené – do růžova, neutrální – do béžova a teplé – do žluta, které mně perfektně sedí. A přesně na tento make-up se pojďme blíže mrknout.

Lingerie de Peau

Už delší dobu je hlavním trendem přirozenost, krásná pleť, dlouhé řasy, jemné rty… Filosofie Guerlainu s těmito trendy jde ruku v ruce a tak přišli s novým make-upem, Lingerie de Peau. Jak už název napovídá, má se jednat o lehounký make-up s efektem druhé kůže. A to, po téměř dvou měsících používání, mohu potvrdit. Make-up je lehce tekutější, dobře se roztírá a díky mikropigmentům, kryje více než byste, od tak jemné konzistence, čekali. Nádherně voní a mám pocit, že se po nanesení lehce přizpůsobí, aby dokonale splynul s pletí. Do ČR by mělo dorazit 13 z 18-ti nových odstínů. Vyberou si bledulky i hnědulky, jak chladné typy, tak i ty teplejší. Cena se pohybuje kolem 1500 Kč a za mně opravdu stojí za to.

Lingerie de Peau

Make-up je sice lehký, ale vydrží celý den. Krytí je střední a pleť si zachová přirozený lesk. Nezakryje velké nedokonalosti, ale pokud nemáte velké problémy s pletí, podtrhne přirozenou krásu. Je to jako se spodním prádlem, pokud potřebujete stáhnout a vymodelovat, jsou nutné stahovací bombarďáky. Pokud máte krásnou postavu, Agent Provocateur ji jen podtrhne. Lingerie de Peau je Agent Provocatur mezi make upy.

Jak jsem psala, vydrží celý den, jen po fitku jsem musela pudrovat, ale to musím vždy. Překvapivě vydrží i určité množství doteků a neotírá se. Tenhle dokonalý kousek je teď (ještě s jedním krasavcem) na prvním místě, co se týče oblíbenosti.

K make-upu je i speciální štětec ( viděla jsem ho jen na e-shopu Douglasu zde ), na který mám zálusk.

Dále je v kolekci novinek i korektor, který ale bohužel vyzkoušený nemám.

Guerlain Lingerie De Peau

Další novinkou z podzimní kolekce jsou minipaletky oční stínů

Gurlain

Vánoční kolekce

Vánoční kolekce je vždy dlouhoočekáváná limitka a těch pár kusů, které dorazí, zmizí během pár hodin. Ne jinak tomu bude i letos. Nádherné Meteoritky budou i letos a pokud jste sběratelky, nesmíte si je nechat ujít.

Guerlain

Další limitovaný kousek je Terracotta Terra India, třpytivý bronzující pudr

Guerlain

A co mě osobně zaujalo nejvíc zaujalo a pro co si sto pro půjdu, je duo očních stínů.

Guerlain

Stíny jsou klasicky pudrové, ale na pleti se změní na máslíčko a dokáže vykouzlit jak jemný přirozený look, tak dramatický třpytivý pohled. Tohle je vážně něco.

A nakonec samozřejmě nesmí chybět ani klasika Guerleainu, Shalimar. Tentokrát v podobě parfémovaného pudru na tělo a vlasy. Je to takový třpytivý závoj závoj.

Guerlain

Všechny tyto vánoční kousky už by každou chvíli měli dorazit do parfumérií a já se na ně moc těším. Tahle luxusní značka má i další novinky, ale o těch zas příště…..

Patříty i vy mezi sběratelky Meteoritek?

Čau mňau

Vaše Iri