Too Faced je značka, kterou bezmezně miluju a která mě hodně baví. Myslím, že mám úplně vše, co šlo sehnat. Je to už taková obsese a mám dokonce i paletku bronzerů, která v ČR k dostání nebyla. A tak paletka Sweet Peach, která ještě teď hýbe Instagramem mi nemohla uniknout a ani další novinky jsem nenechala ležet v regálech.

SweetHearts Bronzer

Dnešní článek začnu tím, na co jsem se těšila nejvíc, bronzerem. Podle fotek vypadal, že bude hodně tmavý a třpytkatý a vhodný jen pro vyvolené ( rozuměj hodně tmavé a odvážné typy). Na živo je ale o dost světlejší. První aplikace byla hodně prášná, pak už to bylo lepší. Bronzer je méně pigmentovaný, než jsem u TF záležitostí zvyklá, ale díky tomu si ho budou moci bez obav pořídit i bledulky. Bronzer je opravdu „Luminous glow“ jak se píše na obalu, obsahuje ultra jemné zlaté třpytky. Není to ale nic přehnaného, disko koule z Vás nebude. S tímhle srdíčkem nemusím tolik šetřit a můžu přitlačit, což mě baví. Vydrž je skvělá, celý den vydrží beze změn.

SweetHearts Bronzer
SweetHearts Bronzer

 

SweetHearts Blush

Další novinkou a přírůstkem do srdíčkové rodinky je tvářenka Sparkling Bellini. Je broskvová až oranžová a také má v sobě zlaté třpytky, jen o něco větší než bronzer. Rozjasňovač už pak opravdu potřebovat nebudete. Tvářenka je hodně pigmentovaná a musí se s ní pracovat o dost opatrněji než s bronzerem. Ale na tváři vypadá opravdu luxusně… Takový summer glow- efekt.

SweetHearts Blush
SweetHearts Blush

 

Porovnání s ostatními srdíčkovými tvářenkami.

Candy Glow, Peach Beach, Sparkling Bellini
Candy Glow, Peach Beach, Sparkling Bellini

 

 Mascara Melt Off

Novinková vychytávka, řasenka na odstranění řasenky 🙂 . Kravina, že? Ale stejně jsem musela vyzkoušet. Funguje to poměrně jednoduše, nanesete na řasenku, klidně i voděodolnou, a počkáte minutu. Pak by to mělo jít sundat skoro samo. Zkoušela jsem to a asi to bude super na voděodolnou řasenku a odlíčení kořínků řas, což vždy trvá nejdéle. Je to fajn nápad a ušetříte si takové to mnutí oka, při doodličování. Večer, když jste unavení a nechce se Vám dlouze odličovat, bude toto super pomocník, protože opravdu odličuje celkem fajn.  Ale asi bez toho můžete žít.

Mascara Melt Off
Mascara Melt Off

 

SweetPeach Palette

Peach Palette
Peach Palette

 

Kdo miluje TF, snažil se ji ukořistit, protože je to prý limitka. Osobně si myslím, že se jí dočkáme ve stálém sortimentu. Alespoň doufám, protože podle mě je to nejlepší paletka jakou Too Faced vydalo. Obal je kovový, stejně jak jsme zvyklí u čokoládek. Po otevření skutečně voní jako broskve, jen lehce uměle. Stíny jsou poskládané opravdu dobře a je tam hodně nezachytitelných odstínů. Nejslabší s pigmentací jsou klasicky světlé matné kousky, to tak prostě bývá. Ale vynahrazují to ty třpytivé. V zeleném duu ( Bless her Heart a Tempting) bude brzy díra. Tyhle dva naprosto zbožňuji a mám radost, že už jsem všechny stíny pro Vás vyzkoušela a můžu tak měsíc nosit jen zelené oči 🙂 .

White Peach, Luscious, Just Peachy, Bless her heart, Tempting, Charmed,Iam sure
White Peach, Luscious, Just Peachy, Bless her heart, Tempting, Charmed,Iam sure

White Peach – manta tělová až skoro bílá, Luscious – hodně lesklá broskovo-zlatá, Just Peachy – saténová růžová se zlatými odlesky, Bless Her Heart – nádherná leská zeleno – zlatá, Tempting – saténová tmavě zelená, Charmed,I’m sure – matná střední hnědá, která jde do fialova při rozblendění.

Nectar, cobbler, Candied Peach, Bellini, Peach Pit, Delectable
Nectar, Cobbler, Candied Peach, Bellini, Peach Pit, Delectable

Nectar – lesklá světle zlatá, Cobbler – lesklá měděná, Candied Peach – oranžová se zlatými třpytkami, Bellini – saténová lososovo- zlatá, Peach Pit – saténová fialovo- hnědá, Delectable – matná fialová

Peaches'n cream, Georgia, Caramelized, Puree, Summer Yum, Talk Derby to me
Peaches’n cream, Georgia, Caramelized, Puree, Summer Yum, Talk Derby to me

Peach’n cream – matná světlá tělová, Georgia – matná tělovo – růžová, Caramelized – lesklá hnědo- zlatá, Puree – matná střední hnědá, Summer Yum – matná střední hnědá s nádechem do červena, Talk Derby to me – tmavá fialová s výraznými zlatými třpytkami.

Pokud ji ještě někde seženete, berte všemi deseti. Stíny totiž vydrží celý den, téměř nepřáší při nanášení a za celý den z víčka nespadne ani třpytka. Řekla bych, že nějak vylepšili složení, protože mi to příjde jako nejlepší paletka nejen, co se týče barev, ale i kvality.

 

Jestli se Vám ji nepodařilo ulovit a přeci jen byste ji chtěli, máte šanci. Jednu Vám tu totiž věnuji. Už mě nebaví vymýšlet různé podmínky a tak to uděláme jednoduše, výherce vylosuji z komentářů pod příštími sedmi články, včetně tohoto.

Vše z články už dorazilo do Sephory, tak dejte vědet, na co si brousíte zuby.

 

Čau mňau

Vaše Iri