Nedávno jsem dávala na Instagram fotky z mé návštěvy Belle Studia a vás zajímalo jaké to bylo, takže tady máte článek. Studio Belle se nachází v pražské Michli (kontakt zde ). Mají zde mani, pedi, prodlužování řas, depilace  (jejich práce zde )a hlavně kosmetiku, na které jsem byla já. Pracují zde se značkou Institut Esthederm, kterou jsem už dlouho chtěla zkusit a navíc jsem na tento salon dostala doporučení od mé kamáradky, takže jsem se objednala a těšila jsem se na ošetření.

Belle Studio

Studio se nachází hned vedle tramvajové zastávky Michelská, takže dostupnost je super. Co se týče parkování, je to o něco horší, já zajela do sídliště a tam už se parkovalo ok. Objednaná jsem byla k Tereze a dorazila jsem včas 😀 (fakt na tom teď pracuju ). Tereza byla moc milá, odvedla mě dozadu, do místnosti, kde se provádí ošetření a nechala mě, abych se převlékla do takové té froté zavinovačky a šly jsme na věc 🙂 . Na úvod se mě zeptala na moji klasickou péči a co mě na mé pleti trápí. V mém případě je to dehydratace a vrásky, které se následkem toho tvoří a velké póry na bradě. Pak mi představila značku Institut Esthederm a začala mě odličovat.

Institut Esthederm

Na odlíčení použila High Tolerance Eyes&Lips Make-up Remover a dočistila pomocí Calming Cleansing Milk. Pak použila Gentle Deep Pore Cleanser, čímž se měly vyčistit póry a Lightening Buffing Mask, což je „gumovací maska“. Nanese se na pleť, nechá se zaschnout a pak se z pleti vygumuje společně s odumřelými buňkami. Co se týká manuálních extrakcí, francouzské značky to většinou nemají ve svých postupech, ale to nejhorší mi Terezka přeci jen vyčistila. Pak následovala maska pro detoxikaci, která má zároveň protizánětlivé účinky, zvlhčuje a zjemňuje a podporuje tvorbu kolagenu, díky kterému pleť zůstane hydratovaná.

Jako závěrečnou péči mi dala Cellular Concentrate, což je univerzální přepychové sérum, které by mělo zázračně působit na všechny problémy pleti a díky hydrataci všechny odstranit. Na to Tereza použila krém s buněčnou vodou a jelikož svítilo sluníčko, tak i ochranny sprej City Protect.

Celé ošetření jsem si moc užila, odešla jsem krááásně odpočatá a zhydratovaná. Po ošetření jsem nebyla červená ani flekatá a pleť opravdu vypadala moc hezky.

V salonu mě ještě zaujala možnosti trvalé na řasy a až seberu odvahu, tak se pokusím překonat svou ommatofobii a zkusím si to. A určitě dám vědět…..

 

A co vy, máte zkušenost s Institut Esthederm? Dejte vědět

 

Čau mňau

Vaše Iri