IG světem hýbe broskvová paletka, ale já Vám dnes představím něco z jiného soudku, minerálního. Celá značka Bare Minerals, jak už název napovídá, je o minerálech, minerálních pudrech, stínech atd. Dříve to pro mě bylo hlavně o pudrových make-upech a ty já moc nemusím. Od uvedení jejich tekutého make-upu mě ale tato značka dostala a já ji miluji čím dál víc a teď lituju, že jsem tak dlouho chodila okolo. Proto je tu i pro Vás malé představení novinek na léto.

Bare Minerals The nature nudes

Bare Minerals The nature nudes

Paletka The nature nudes je limitka ke Dni matek a je dostupná ve dvou variantách, 14 stínů nebo 7 stínů a 4 tvářenky. Já jsem si vybrala čistě stínovou variantu a jsem z ní nadšená. 8 z nich je naprosto matných a to se jen tak nevidí. Jsou skvěle pigmetované a vůbec nepráší. Líčila jsem s touto paletkou přehlídku a opravdu se mi perfektně osvědčila na nude líčení. Pro sebe preferuji výraznější líčení a na to je také dokonalá. Naprosto jsem si zamilovala stíny Truffle, Guest star a Fate, které jsou metalické a mají máslovou konzistenci. Vykouzlím s nimi i hodně tmavé líčení na večer a tyhle tři v kombinaci s Libation, což je hodně výrazný highlighter, udělají opravdu wow efekt. Pokud na tuto paletku narazíte, rozhodně berte!

The Nature Nudes
The Nature Nudes

 

BareSkin Pure Brightening Serum Foundation

Tohle je záležitost, díky které si mě Bare Minerals získali jako značka a přitáhli mě ke svému stojanu. Občas mám období, kdy pleť zlobí trochu víc a je citlivá na jakékoliv silikonové báze a jiné chemikálie. Tento make-up, první tekutý od BM, neucpává póry a má nechemické SPF 20. Možná to je to kouzlo, díky kterému ho má pleť snese. Před nanesením protřepete a nanášíte nejlépe pomocí jejich speciálního štětce. Ten se mi skutečně osvědčil nejvíc a dostanu díky němu z tohoto make-upu nejvíc. BareSkin je hodně tekutý a překvapil mě středním krytím. Jeho finiš je přirozený, úplně matný je až po zapudrování a vydrží mi tak dlouho. Bez pudru má pleť takový svěží jas. Co bohužel nevydrží, je extrémní fitko. Zpotím se a make-up zmizí v nenávratnu. Je mi to záhadou, protože když ho zapudruji, tak se ani neotírá a příjde mi vcelku odolný a bez fitka dá suverénně celý den. Za zkoušku rozhodně stojí, zvlášť pokud máte problematickou pleť a většina make-upů Vás dráždí. V ČR je dostupný v devíti odstínech. Já mám Bare Caramel, který tu neseženete, ale i tak si myslím, že škála odstínů je dostatečná.

Bare Skin Bare Caramel
Bare Skin Bare Caramel

 

Bare Minerals Lovescape

Lovescape je letní kolekce, zabalená do zlata. Tekutý bronzer, který je součástí kolekce, bohužel nemám, ale ukážu Vám tvářenku. Na mně je moc světlá, ale normálních lidech ( 🙂 ) vypadá božsky. Skládá se ze čtyř částí, dvě růžové a dvě světlé, rozjasňující. Smícháním získáte krásný zdravý nádech ve tváři, vyzkoušeno na pobledlých modelkách 🙂 . Já ji používám, když si dělám hodně výrazné bronzové líčení, použiji hodně bronzeru a na jablíčka toto a vypadám jak z pláže, což se mi poslední dobou hodně líbí.

Lovescape Blush
Lovescape Blush

 

Další poklad s kolekce Lovescape je quattro stínů. První stín je světlý a matný,skvěle pigmentovaný. Ostatní tři stíny jsou saténovo-metalické. Po nanesení jsou úplně hladké i na dotek a je to poměrně specifický finish. Zatím jsem se s ním setkala jen u BM. Víčko je po nanesení hladké a jemné jako hedvábí a má takový sexy lesk. Tohle vážně musíte zkusit. Ani Naked 3 od UD mě nedonutila používat růžový stín, do tohoto krasavce sahám obden.

Lovescape Eyeshadow
Lovescape Eyeshadow

 

Ke stojanu Bare Minerals chodím čím dál častěji a už se těším na další novinky.

Dejte mi vědět jestli máte také něco od BM a jestli máte nějaký nepopsatelný produkt.

 

Čau mňau

Vaše Iri