Je pravé poledne a já už sotva dýchám, jak plné mám bříško. Je plné samých asijských dobrot z mých nejoblíbenějších restaurací. Navíc jsem tu objevila i pár nových adeptů.

Asian Fest se koná dnes vedle Výstaviště v Holešovicích. VIP vstup byl od 10-ti hodin a proto Vám už teď mohu přinést info, co vše tu je.

AsianFest

 

Dovezla mě sem super motorizovaná rikša a u vchodu mě vítali bojovníci v plné zbroji. Hned po vstupu dostanete k Business a First Class vstupenkám uvítací alko či nealko drink a můžete jít hned ochutnávat. Nebo prasit do bezvědomí jako já 🙂 .

Já a bojovník :)
Já a bojovník 🙂

 

AsianFest plný jídla

Já začala v Sasazu SaSa křupavými rolkami a Thajským salátkem.

Sasazu

Pokračovala jsem k Mami sushi na veggie mangovou rolku a rolku s pikantním krabem.

MamiSushi

Jako třetí mě zaujal Gao Den batátovými hranolkami a rolka s hovězím a mangem.

GaoDen

Dál jsem se posunula k Yoshihashi Sushi na trochu nigiri.

YoshihashiSushi

Pak jsem si zaskočila do AsianBanky,platí se tu totiž žetonky. 1 žetonek je za 50Kč a většina dobrot je za 2 či 3 žetonky a mně zrovna došly 🙂 .

Dál mě nalákali do Asian Temple na Flank steak a Sticky Mango Rice. Rýže s mangem a kokosovým mlékem mi jako jediná zatím nechutnala.

AsianTemple

Skočila jsem u Mr.Bánh Mí na rolkách s hovězím a avokádem.

Teď odpočívám a čekám až se mi udělá trošku místa v bříšku a pak budu pokračovat.

Pokud nemáte program na sobotu, doražte. Je tu nejen spousta dobrého jídla, ale i zajímavý program a soutěže. Třeba soutěž o dovolenou. Sníte 5 chili papriček a točíte na kole štěstí kam pojedete. Já to půjdu zkusit, tak držte palce 🙂 . Ozvu se Vám z Thajska nebo z nemocnice 🙂 .

Takže Asian Fest si opravdu užívám a doufám, že Vás sem dorazí, co nejvíc a potkáme se.

Krásnou sobotu a plná bříška Vám přeje

Iri

Čauky mňauky